Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

21. marca 2022

Natychmiastowa wypłata: Wypłacimy Ci pieniądze na poczekaniu

autor: TrustPay
Obserwuj nas:

Ponieważ chcemy dla Ciebie jak najlepiej, postanowiliśmy ułatwić Ci dostęp do wypłat. Wprowadziliśmy zmianę, która pozwoli Ci wybierać pieniądze z konta, kiedy tego potrzebujesz.

TrustPay wprowadza opcję natychmiastowej wypłaty. Nie musisz już czekać na wypłatę środków. Możesz ją zlecić za jednym kliknięciem i otrzymać jeszcze w tym samym dniu.

Idealny czas na natychmiastową wypłatę

Wystarczy zlecić natychmiastową wypłatę w dniu roboczym do godziny 07.00, żeby otrzymać ją tego samego dnia. Jeśli zlecisz wypłatę później albo w weekend, środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie w najbliższym dniu roboczym. Jeśli zatem zlecisz wypłatę w piątek o godzinie 07.01, środki otrzymasz dopiero w poniedziałek.

Gdzie to ustawić

Natychmiastową wypłatę możesz ustawić z poziomu swojego portalu biznesowego wchodząc w Ustawienia – Ustawienia finansów i dalej Częstotliwość, a następnie Wykonaj natychmiastową wypłatę. Jeśli się rozmyślisz, do czasu otrzymania środków możesz anulować zlecenie.

TrustPay - okamžitá výplata - funkcia

Dobra rada od TrustPay

Zalecamy ustawienie minimalnego salda, poniżej którego wypłata nie będzie możliwa. W ten sposób zapewnisz sobie rezerwę, która w każdej chwili może się przydać. Minimalne saldo możesz ustawić w zakładce Ograniczenie wypłat i minimalne saldo.

Kwota kolejnej wypłaty

Jeśli nie otrzymasz pełnej kwoty, która widnieje na Twoim rachunku, uspokój się. Kwota do wypłaty jest orientacyjna. Ponadto nie zawiera opłat transakcyjnych i jest wypłacana z opóźnieniem kilku dni roboczych. W przypadku transakcji kartą są to trzy dni robocze, a dla przelewów bankowych jeden dzień roboczy przed rozliczeniem.

Przykład:

Jeśli zlecisz natychmiastową wypłatę w piątek do godziny 10.00, w rozliczeniu zostanie ujęta kwota płatności kartą przyjętych do poniedziałku (włącznie) oraz przelewów bankowych, które wpłynęły najpóźniej w środę.

TrustPay wypłaca środki na poczekaniu

Dzięki nowej funkcjonalności natychmiastowej wypłaty możesz wybierać pieniądze z TrustPay zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Wejdź w zakładkę Ustawienia Finansowe i wybierz opcję wypłaty środków na poczekaniu.

Więcej informacji w naszym poprzednim wpisie na blogu, w którym tłumaczyliśmy, jak działają wypłaty środków w TrustPay. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami na podpora@trustpay.eu.

To też może Cię zainteresować

Jak w TrustPay wyglądają wypłaty środków, które otrzymujesz od swoich klientów?
Co to jest rachunek do wypłat i gdzie możesz go ustawić? Przeprowadzimy Cię przez cały proces i omówimy wszystkie opcje wypłaty.
Economy
author: TrustPay
Czym są płatności cykliczne lub automatyczne (recurring payment)?
Płatności cykliczne i abonamenty pozwalają utrzymać kontakt między klientami a sprzedawcą, są więc jednym ze sposobów na utrzymanie długofalowych relacji. Firmom oferującym to rozwiązanie pozwalają z kolei poświęcić czas na promowanie swoich produktów i usług, a nie kontrolę płatności.
Economy
author: TrustPay
Nowy proces rejestracji online w TrustPay
W TrustPay ciągle ulepszamy i unowocześniamy procesy z myślą o naszych klientach, dlatego przedstawiamy cały proces rejestracji online od momentu kontaktu z TrustPay do uruchomienia bramki płatniczej.
Economy
author: TrustPay