Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Planujesz wejście na rynki zagraniczne?

Więcej metod płatności to więcej klientów

Świat handlu elektronicznego nie zna granic, dlatego oferujemy największą liczbę metod płatności na rynku. Zapewnij swoim klientom bezproblemowe zakupy i możliwość wyboru preferowanego sposobu płatności, co pozwoli Ci zwiększyć konwersję.

Globalne

TrustPay jest członkiem największych globalnych schematów kartowych, takich jak Visa, MasterCard, UnionPay i Cartes Bancaires, które obsługują miliardy transakcji rocznie.

Apple Pay to prosta i bezpieczna metoda płatności, dzięki której klienci dokonują płatności za pomocą urządzenia Apple Watch lub iPhone. ApplePay działa w oparciu o aplikację Portfel, do której klient wprowadza dane kart płatniczych. Apple Pay jest dostępny w ponad 35 krajach.

Google Pay to szybki i bezpieczny sposób płatności, który umożliwia płacenie za pomocą telefonu komórkowego lub przez internet. Ma wszystko, czego klientowi trzeba do zrealizowania płatności, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo danych. Aby móc dokonywać płatności przez telefon wystarczy pobrać aplikację Google Pay w Google Store. Usługa jest dostępna tylko dla urządzeń z systemem Android.

PayPal to najpopularniejszy portfel elektroniczny na świecie mający 400 milionów aktywnych użytkowników. PayPal jest metodą płatności dostępną na ponad dwustu rynkach.

Polska

BLIK to najpopularniejsza metoda płatności z wykorzystaniem urządzeń mobilnych w Polsce. System jest zintegrowany z aplikacjami bankowymi i udostępniany przez wszystkie najważniejsze banki w Polsce. Obecnie ponad 90% klientów instytucji finansowych działających w Polsce ma możliwość korzystania z BLIK-a za pośrednictwem aplikacji bankowych.

Otrzymuj płatności od klientów z Polski za pośrednictwem przelewów bankowych, które udostępniają wszystkie najważniejsze banki w Polsce.

Europa

Trustly to popularna metoda płatności w krajach Europy Północnej, która umożliwia dokonywanie płatności bezpośrednio z rachunku bankowego. Dzięki Trustly klienci, którzy nie chcą płacić kartą mają możliwość płacenia przez internet przy użycia rachunku bankowego, z użyciem danych logowania do bankowości internetowej.

Belgia

Bancontact przetwarza 150 tysięcy transakcji dziennie i jest najpowszechniejszą metodą płatności w Belgii. Z ponad 15 milionami kart w obiegu, karta debetowa Bancontact stała się popularną metodą płatności i stanowi znaczną część płatności elektronicznych w Belgii. Poza płatnościami elektronicznymi zapewnia dostęp do innych usług płatniczych, takich jak na przykład transakcje kartą w sklepach, a marka Bancontact cieszy się w Belgii dużą rozpoznawalnością i wiarygodnością.

Umożliwia sprzedawcom przyjmowanie płatności za pomocą kodu QR. Kupujący skanuje kod QR za pomocą aplikacji Payconiq By Bancontact lub innych aplikacji płatniczych wspierających Payconiq w smartfonie, a następnie potwierdza kwotę do zapłaty.

Republika Czeska

Zapewnij swoim klientom z Czech jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i daj im możliwość płacenia przez interfejs ich banku.

Skip Pay jest czeską formą odroczonej płatności. Pozwala ona klientom na zakup produktów bez konieczności dokonywania płatności z góry, w momencie składania zamówienia. Dzięki temu klienci mogą kupić i testować produkt, a płatności za niego dokonać później, nawet do 50 dni po zakupie.

Finlandia

MobilePay to najpopularniejsza aplikacja płatnicza na urządzenia mobilne w Finlandii. Jest to prosta i szybka metoda płatności, która ma aktualnie ponad sześć milionów użytkowników. Z MobilePay klienci mogą zapłacić za zakupy przez internet za jednym pociągnięciem palca.

Otrzymuj płatności od fińskich klientów za pomocą przelewów bankowych świadczonych przez wszystkie główne banki w Finlandii.

Francja

Cartes Bancaires to francuski system kart lokalnych i najczęściej używana metoda płatności w regionie. Płatności za pośrednictwem Cartes Bancaires stanowią około 60% bieżącej konsumpcji gospodarstw domowych we Francji.

Holandia

iDEAL to najpopularniejsze narzędzie do płatności elektronicznych w Holandii – zajmuje ponad 60% rynku. Umożliwia klientom dokonywanie płatności przez internet za pośrednictwem przelewów elektronicznych z ich rachunku bankowego. Klienci przelewają środki bezpośrednio z konta bankowego, korzystając z dobrze znanego im interfejsu, co zwiększa prawdopodobieństwo dokończenia płatności i umacnia zaufanie klienta. Od czasu wprowadzenia tego narzędzia w 2005 r. za pośrednictwem iDEAL zrealizowano ponad miliard płatności. Ponad 100 tysięcy sklepów internetowych i innych podmiotów oferuje właśnie tę metodę płatności.

Chorwacja

Aircash to chorwacki wirtualny portfel liczący ponad 200 tysięcy użytkowników, którzy przelewają na niego środki w gotówce albo za pomocą kart kredytowych lub debetowych Visa, Maestro i Mastercard. Aircash daje użytkownikom możliwość przesyłania pieniędzy rodzinie i płacenia za rachunki przyjaciół czy robienia zakupów w internecie.

Niemcy

Giropay to najpopularniejszy system płatności elektronicznych w Niemczech. Umożliwia on klientom bezpieczne zakupy w internecie w formie przelewów z rachunku bankowego w czasie rzeczywistym. GiroPay zajmuje ponad 85% niemieckiego rynku i jest wspierany przez około 1500 banków, które udostępniają tę metodę płatności ponad 17 milionom klientów.

Austria

EPS online transfer to bezpieczna metoda płatności, którą wspierają wszystkie austriackie banki. Umożliwia milionom posiadaczy rachunków bankowych w Austrii szybkie i proste płatności za pomocą wiarygodnej usługi bankowości internetowej. Ponad 80% sprzedawców działających na rynku austriackim przyjmuje płatności EPS, a zatem jest to najpopularniejsza metoda płatności za pomocą przelewu bankowego w Austrii.

Włochy

MyBank to jedna z najpopularniejszych metod płatności we Włoszech, która umożliwia użytkownikom dokonywanie natychmiastowych przelewów bankowych w czasie rzeczywistym, z zachowaniem najwyższych standardów zabezpieczeń i przejrzystości. Obecnie ma ponad 40 milionów klientów, którzy korzystają z jej usług w całej Europie.

Satispay to innowacyjne rozwiązanie obsługujące płatności elektroniczne, które umożliwia dokonywanie płatności w sieci i sklepach stacjonarnych, wymianę pieniędzy z przyjaciółmi, oszczędzanie i dostęp do całego pakietu usług za pomocą smartfona. Sprzedawcy korzystający z Satispay mogą przyjmować płatności sprawnie i komfortowo. Wystarczy, że klient pobierze aplikację, poda swój numer telefonu i kod IBAN. W ten sposób aplikacja łączy się bezpośrednio z rachunkiem bankowym, a klient może bezpiecznie realizować płatności bez konieczności sięgania po kartę kredytową.

Portugalia

Multibanco to najpopularniejsza metoda płatności w Portugalii. Multibanco umożliwia konsumentom płacenie przelewem bankowym lub kartą Multibanco w bankomacie.

Bardzo popularna metoda płatności w Portugalii. Klient podaje swój numer telefonu i wybiera opcję płatności. Następnie przechodzi do aplikacji MB WAY, gdzie dokonuje płatności.

Chiny

WeChat Pay to mobilna metoda płatności i wirtualny portfel firmy WeChat z siedzibą w Chinach. Jest ona zintegrowana z największą chińską platformą mediów społecznościowych WeChat i obsługuje ponad 902 miliony aktywnych użytkowników dziennie. WeChat Pay umożliwia dokonywanie płatności mobilnych i transakcji elektronicznych. Dzięki WeChat Pay uzyskasz dostęp do setek milionów nowych kupujących na jednym z największych światowych rynków.

Brazylia

PIX to brazylijska metoda płatności oparta na natychmiastowych przelewach bankowych. Została stworzona i należy do Banku Centralnego Brazylii.

Boleto to oficjalna brazylijska metoda płatności regulowana przez Bank Centralny Brazylii. Jest to system płatności push uruchomiony w 1993 r., który obecnie generuje 3,7 miliarda transakcji rocznie. Stanowi około 25% wszystkich płatności elektronicznych i jest niezbędny do prowadzenia biznesu w Brazylii.