Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

7. marca 2022

Giropay: Dotrzyj do klientów na największym rynku w Europie

autor: TrustPay
Obserwuj nas:

Giropay to popularna metoda płatności głównie w Niemczech. Korzysta z niej około 45 milionów klientów, czyli 80% wszystkich użytkowników bankowości internetowej na największym rynku w Europie.

Niemiecki gigant Giropay

Giropay to internetowy system płatniczy oparty na bankowości internetowej. Umożliwia on klientom bezpieczne zakupy i płatności w formie przelewów elektronicznych z rachunku bankowego. Potwierdzenie zapłaty przychodzi niezwłocznie po dokonaniu płatności, dzięki czemu możesz od razu przystąpić do kompletowania zamówienia. Ta alternatywna metoda płatności jest szczególnie popularna w Niemczech, w systemie uczestniczy ponad 1500 niemieckich banków.

Jak działają płatności Giropay?

  1. Klient wybiera metodę płatności Giropay, a następnie swój bank
  2. Następnie zostaje przekierowany do strony logowania w bankowości internetowej, podaje numer swojego konta lub kod PIN
  3. Bank wyświetla dane transakcji, a klient autoryzuje płatność
  4. Sprzedawca niezwłocznie otrzymuje potwierdzenie zapłaty, a klient jest przekierowywany z powrotem do sklepu internetowego

Czym odznacza się Giropay

Płatności przez Giropay są realizowane przez dobrze znany interfejsu bankowości internetowej, do którego klienci są przyzwyczajeni. Dzięki temu czują się bezpiecznie dokonując zakupów w sieci.

giropay alternatívna platobná metóda

Giropay odznacza się przede wszystkim bezpieczeństwem, szybkością i prostotą.

Bezpieczeństwo

Giropay gwarantuje najwyższe standardy ochrony danych. Wszystkie informacje wrażliwe przepływają między klientem a bankiem, a do autoryzacji służy kod PIN lub TAN.

Prostota

Giropay nie wymaga żadnej dodatkowej rejestracji. System jest w pełni kompatybilny z komputerami, tabletami i smartfonami.

Szybkość

Do zrealizowania płatności wystarczy parę kliknięć, zatem istnieje większe prawdopodobieństwo, że klient szybciej otrzyma zamówiony produkt.

Wejdź na największy rynek w Europie dzięki TrustPay

Jeśli planujesz wejście na rynek niemiecki lub zastanawiasz się nad prowadzeniem tam działalności, Giropay to jedna z metod płatności dla Twoich klientów. W TrustPay pomożemy Ci z integracją. Napisz do nas na podpora@trustpay.eu lub zadzwoń pod numer +421 2 321 68 450. Wszystko szczegółowo wyjaśnimy.

Sprzedawaj swoje produkty na największym rynku w Europie dzięki metodzie płatności Giropay i rozwijaj się dzięki TrustPay!

To też może Cię zainteresować

Czym są alternatywne metody płatności i dlaczego są one tak ważne w dzisiejszym świecie e-commerce
Otóż istnieje wiele sposobów płacenia za zakupy w sieci. W niektórych krajach alternatywne płatności stały się popularniejsze niż płatności kartą. Wiesz o czym mowa? W dzisiejszym wpisie przedstawiamy alternatywne metody płatności.
Economy
author: TrustPay
Jak dostosować sklep internetowy do zagranicznych klientów?
Wartość europejskiego rynku e-commerce pod koniec 2020 r. szacowano na ponad 700 miliardów euro, przy czym prawie jedna czwarta wartości transakcji e-commerce generują zakupy u zagranicznych sprzedawców.
Economy
author: TrustPay
Pomagamy naszym klientom rozwinąć skrzydła i rośniemy razem z nimi
W ciągu ostatniego roku TrustPay przedstawił wiele fantastycznych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby swoich partnerów i wprowadził szereg nowych, ulepszonych usług. Nie chcemy być jedną z wielu bramek płatniczych na rynku, chcemy być partnerem biznesowym dla naszych klientów.
Economy
author: TrustPay