Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

4. kwietnia 2022

Nowa wersja naszej bramki płatniczej już jest dostępna!

autor: TrustPay
Obserwuj nas:

W TrustPay klient i jego zadowolenie są na pierwszym miejscu. To między innymi z tego powodu staraliśmy się, aby nasza bramka płatnicza odpowiadała najnowszym trendom, a jednocześnie była komfortowa, przejrzysta i pozwalała się łatwo wdrożyć do sklepu internetowego.

W porównaniu ze swoją poprzedniczką, nowa bramka jest nowocześniejsza, bardziej dynamiczna i w pełni zoptymalizowana do wszystkich urządzeń, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenia zakupowe, niezależnie od wielkości ekranu i rodzaju urządzenia.

Voilaa….! Oto i ona

nova verzia platobnej brany

Jedyna w swoim rodzaju bramka płatnicza wychodząca naprzeciw Twoim oczekiwaniom

Jedną z zalet naszej nowej bramki płatniczej jest możliwość jej optymalizacji i dostosowania stylu do wyobrażeń klienta, tak żeby pasowała do witryny czy marki.

nova verzia platobnej brany TrustPay

Nowa bramka daje możliwość dostosowania stylu i kolorystyki, a dodatkowo logo TrustPay w oknie płatniczym można zastąpić własnym logo. Dzięki temu okno płatnicze może mieć unikalny wygląd i odpowiadać potrzebom klienta.

TrustPay - vlastny dizajn platobnej brany

Jeśli chodzi o obecnych klientów, bramka zmieni się automatycznie, ale jeśli wcześniej było zmieniane logo lub kolorystyka bramki, warto sprawdzić, czy w nowej wersji wyświetlają się prawidłowo. Nic więcej nie trzeba robić.

Czym odznacza się nowa bramka płatnicza?

Umożliwia płatności kartą i oferuje popularne metody płatności Google Pay i Apple Pay

Interfejs nowej bramki jest oparty na sprawdzonych rozwiązaniach, cechuje się prostotą i funkcjonalnością, których oczekują użytkownicy. Poza klasycznymi płatnościami kartą, bramka oferuje też coraz popularniejsze metody płatności, takie jak Apple Pay i Google Pay.

Przelewy elektroniczne

Zapewnij swoim klientom ze Słowacji, Czech, a wkrótce także Polski jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i daj im możliwość płacenia za przez interfejs ich banku.

nova TrustPay platobna brana - zoznam bank

Największy wybór lokalnych metod płatności na rynku

Planujesz wejście na nowe rynki? W TrustPay wiemy, że więcej metod płatności to więcej klientów. Właśnie dlatego nasza nowa bramka oferuje także lokalne metody płatności, których pełną listę znajdziesz na naszej stronie.

nova platobna brana - platobne metody

Nowa bramka płatnicza jest dostępna dla wszystkich dotychczasowych oraz nowych klientów od 05.04.2022 r. bez żadnych dodatkowych opłat i integracji. Od tego dnia cały proces płatności będzie można przetestować w testowym sklepie internetowym TrustPay.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami na podpora@trustpay.eu.

To też może Cię zainteresować

Pomagamy naszym klientom rozwinąć skrzydła i rośniemy razem z nimi
W ciągu ostatniego roku TrustPay przedstawił wiele fantastycznych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby swoich partnerów i wprowadził szereg nowych, ulepszonych usług. Nie chcemy być jedną z wielu bramek płatniczych na rynku, chcemy być partnerem biznesowym dla naszych klientów.
Economy
author: TrustPay
Jak dostosować sklep internetowy do zagranicznych klientów?
Wartość europejskiego rynku e-commerce pod koniec 2020 r. szacowano na ponad 700 miliardów euro, przy czym prawie jedna czwarta wartości transakcji e-commerce generują zakupy u zagranicznych sprzedawców.
Economy
author: TrustPay
Giropay: Dotrzyj do klientów na największym rynku w Europie
Giropay to popularna metoda płatności głównie w Niemczech. Korzysta z niej około 45 milionów klientów, czyli 80% wszystkich użytkowników bankowości internetowej na największym rynku w Europie.
Economy
author: TrustPay