Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

9. marca 2023

Metoda płatnicza Sofort

autor: TrustPay
Obserwuj nas:

Sofort to metoda płatności, która działa już od ponad dwóch dekad i jest jedną z najpopularniejszych metod płatności elektronicznych w Europie. Aktualnie jest własnością Klarny i korzysta z niej ponad 85 milionów osób w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Belgii. Jeśli planujesz zdobyć nowych klientów w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych, najwyższa pora dodać Sofort do oferowanych […]

Sofort to metoda płatności, która działa już od ponad dwóch dekad i jest jedną z najpopularniejszych metod płatności elektronicznych w Europie. Aktualnie jest własnością Klarny i korzysta z niej ponad 85 milionów osób w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Belgii.

Jeśli planujesz zdobyć nowych klientów w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych, najwyższa pora dodać Sofort do oferowanych metod płatności.
Jej zasięg wciąż rośnie, dzięki czemu jest dostępna także na innych dużych rynkach, np. we Francji, Włoszech, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Dużą zaletą płatności Sofort jest prostota

Dzięki Sofort kupujący mogą zapłacić za zakupy bezpośrednio przelewem bankowym w czasie rzeczywistym, a to pozwala uniknąć skomplikowanych procesów i wprowadzania danych wrażliwych.

Jak już sama nazwa wskazuje, chodzi o natychmiastową płatność (z niem. sofort oznacza natychmiast). Kupujący otrzymuje płatność niemal od razu, a klient może oczekiwać, że towar zostanie wysłany w najkrótszym możliwym czasie.

sofort - lokálna platobná metóda

Dla nowych i działających sprzedawców

Sofort pomaga budować zaufanie. Dokonując zakupu klient nie musi przekazywać swoich danych sprzedawcy, ponieważ transakcja przebiega między bezpiecznym otoczeniem Sofortu a bankiem klienta. Płatności przez Sofort są bardzo wygodne i proste, co ostatecznie przekłada się na wzrost konwersji.

Klienci stawiający na nowoczesność z pewnością docenią tę powszechnie znaną opcję, która nie wymaga wprowadzania numeru karty czy podawania danych bankowych. I choć Sofort jest powiązany z rachunkiem bankowym klienta, użytkownik nie musi podawać danych rachunku bankowego na stronie płatności. Dzięki temu jednorazowa płatność jest bardzo bezpieczna, a żadna strona trzecia nie ma dostępu do danych bankowych klienta.

Ze względu popularność i zasięg tej metody płatności, postanowiliśmy włączyć Sofort do naszej wciąż rosnącej oferty lokalnych metod płatności.

Korzysta z niej obecnie już ponad 25 tysięcy sklepów internetowych na całym świecie, co przekłada się na ponad 4 miliony transakcji miesięcznie.

Jeśli prowadzisz sklep, który planuje zwiększyć sprzedaż zagraniczną na kluczowych rynkach europejskich, Sofort to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dowiedz się więcej o tej metodzie płatności i wielu innych dostępnych w TrustPay na www.trustpay.pl/ekspansja-na-rynki-zagraniczne/  lub skontaktuj się z naszym działem wsparcia na podpora@trustpay.eu.